Strona główna
Oferta
Referencje
Księga Gości
Kontakt
Lokalizacja
KSIĘGA GOŚCI

Joanna Gorąco polecam wybór Restauracji Bukowiec na przyjęcie weselne. Ja organizowałam tam przyjęcie i wszytko było na "piątkę" począwszy od jedzenia, tortu weselnego i obsługi.

Karol W Restauracji Bukowiec organizowaliśmy małe przyjęcie weselne na 20 osób i jesteśmy zadowoleni. Przytulna sala, smaczne jedzenie. Nie ma problemu, jeśli się chce zakupić np. alkohol, tort, itp. we własnym zakresie i przynieść do lokalu. Blisko centrum. Polecamy.

Asia Zorganizowaliśmy Nasze przyjęcie Ślubne w Restauracji Bukowiec. Panuje tam niesamowity nastrój dzięki czemu ten dzień staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Smaczne jedzenie i przemiła obsługa na lata pozostaną w naszych wspomnieniach:) Polecamy!!!

Kasia Polecam wszystkim restaurację Bukowiec. Jest to bardzo ładne miejsce w którym panuje kameralna i przyjazna atmosfera. Jedzenie było wyśmienite, tort zachwycał smakiem. Kwiaty na stołach, świece, wszystko tworzyło niepowtarzalny nastrój. Dziękuję Właścicielom za indywidualne podejście do klienta.

Gosia W Restauracji Bukowiec organizowałam dużą imprezę. Zdecydowanie polecam, fantastyczni ludzie, bardzo otwarci, pomocni, elastyczni. Świetna obsługa, dobre jedzonko, przestrzenna, klimatyzowana sala... super!!!

Magda Organizowałam chrzciny w Restauracji Bukowiec i jestem bardzo zadowolona. Właściciele bardzo sympatyczni, wspaniała obsługa i bardzo dobre jedzenie. Miejsce na prawdę godne polecenia!

Zofia W Restauracji Bukowiec zorganizowane zostało wesele mojego syna. Jestem bardzo zadowolona. Sprawna obsługa, sympatyczni właściciele, smaczne potrawy, itp. - rewelacja. Lokal polecam.
Usługi Hotelarskie - Restauracja Prezydencka Legionowonoclegi Legionowonoclegi
Legionowo 2013 © ED Project